اطلاعیه های عمومی

اطلاعیه خروج از کشور مشمولان در ایام اربعین حسینی

براساس اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا به منظور تکریم مشمولان عزیز و شرکت حداکثری در ایام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، کلیه دانش آموزان، دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه دارای معافیت تحصیلی در سنوات مجاز تحصیلی، به شرط آنکه در بازه زمانی 7 مهرماه 1398 لغایت 3 آبانماه 1398 درخواست خروج از کشور خود را از طریق سامانه اینترنتی آن سازمان ثبت نمایند بدون اخذ وثیقه، ضمانت نامه بانکی و غیره مجوز خروج از کشور برای آنها صادر خواهد شد.

اطلاعیه تعطیلات تابستانه دانشگاه تربت حیدریه

به اطلاع دانشجویان عزیز و مراجعین گرامی میرساند دانشگاه تربت حیدریه از تاریخ 29 تیرماه لغایت 26 مردادماه تعطیل می باشد. ضمنا کلاس های ترم تابستانه دانشگاه طبق برنامه اعلام شده از طرف معاونت آموزشی و پژوهشی برگزار میگردد.

اطلاعیه ترم تابستان 98

احتراما به اطلاع دانشجویان محترم می‌­رساند، دانشگاه تربت‌­حیدریه در نظر دارد تعدادی از دروس عمومی و پایه را در ترم تابستانی ۹8 برگزار نماید. کلیه دانشجویان دانشگاه‌­هاي وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوري و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در صورت تمایل مجاز به ثبت نام هستند. ضروري است که کلیه ضوابط و مقررات ترم تابستان به شرح ذیل مورد توجه قرار گیرد. بدیهی است، مسئولیت عدم رعایت ضوابط و مقررات مذکور بر عهده متقاضی خواهد بود.

۱- عناوین درسی به قرار زیر است:

اطلاعیه تغییر ساعت کار دانشگاه تربت حیدریه در روزهای ۱۹ و ۲۳ ماه مبارک رمضان.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و دانشجویان عزیز به اطلاع می‌رساند با توجه به فرارسیدن ‌شب‌های قدر و ایام سوگواری شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی (ع)، بر اساس مصوبه هیئت‌ محترم وزیران، ساعت کاری دانشگاه تربت حیدریه در روز‌های شنبه و چهارشنبه مورخ 4 و 8 خردادماه 1398 برابر با نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر و از ساعت 9:30 صبح تعیین می‌گردد.
بر همین اساس کلاس های‌ آموزشی ساعت ۸ ‌صبح نیز تشکیل نخواهد شد.

اطلاعیه ثبت نام انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تربت حیدریه

به منظور ایجاد بستر مناسب برای تقویت زمینه های مشارکت، و همکاری دانشجویان در امور صنفی و رفاهی، حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی برای سال تحصیلی 99-98 می نماید؛ لذا از دانشجویانی كه تمايل به ثبت نام در این انتخابات را دارند، درخواست می شود در صورت دارا بودن شرایط درج شده در اطلاعیه که در زیر می باشد، جهت تحویل مدارک (تکمیل فرم پیوستی، تصویر کارت دانشجویی و آخرین کارنامه تحصیلی) از روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه 1398 تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه به امور دانشجویی (خانم سلیمی) مراجعه نمایند.

آغاز سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

‌‌‌‌‌‌‌سی و چهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور از اول دی ماه سال نود و هفت در همه دانشگاههای دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آئین نامه این مسابقات به وبسایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مراجعه نمایید.

مصادیق تخلفات آموزشی در امتحانات پایان ترم

ضمن آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان عزیز در ایام امتحانات، توجه شما را به مصادیق تخلفات آموزشی که ارتکاب آنها در امتحان پایان ترم موجب صدور رأی توسط شورای  انضباطی است جلب می نماییم.

صفحات