اطلاعیه های معاونت دانشجویی و فرهنگی

تغییر سامانه کمیسیون موارد خاص

با عنایت به ابلاغیه سازمان امور دانشجویان در خصوص لزوم استفاده دانشگاه ها از سامانه سجاد برای درخواست های کمیسیون موارد خاص ، از این پس کلیه درخواست های مربوط به این کمیسیون از طریق سامانه فوق بررسی خواهد شد. لذا ضروری است دانشجویان محترم از این پس از این سامانه برای ثبت درخواست های کمیسیون موارد خاص استفاده نمایند.

توجه:

اطلاعیه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

به آگاهی می‌رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز دوشنبه مورخ 20 تیرماه لغایت 20 مردادماه فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر مقطع کارشناسی ورودی سال 1397 و ماقبل متقاضی انتقال و میهمانی می‌باشد.

دانشجویان مشمول دقت نمایند که تمامی مراحل ثبت نام اولیه، تکمیل فرم مشخصات و همچنین منوی مربوط به خدمات نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل نمایند.

مصادیق تقلب در امتحانات پایان ترم

ضمن آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان عزیز در ایام برگزاری امتحانات، توجه شما را به مصادیق تخلفات آموزشی که ارتکاب آن‌ها در امتحانات پایان ترم موجب صدور رأی توسط شورای انضباطی می‌گردد جلب می نمائیم:

اعطاء وام ضروری به دانشجویان ساکن در مناطق سیل‌زده و خسارت دیده

قابل توجه دانشجویان محترم مناطق سیل زده

در راستای حمایت از دانشجویان آسیب دیده در حادثه سیل سال جاری، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، طبق اعلام صندوق رفاه، به دانشجویان واجد شرایط بهره‌مندی از وام‌های صندوق که محل سکونت آن‌ها در مناطق سیل زده و خسارت دیده می‌باشد، در قالب "وام ضروری حوادث غیرمترقبه" تسهیلاتی ارائه می‌گردد.

مدارک لازم جهت دریافت وام:

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان مقطع کارشناسی ورودی 94 و مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی 96 دانشگاه تربت حیدریه

اطلاعیه ثبت نام انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تربت حیدریه

به منظور ایجاد بستر مناسب برای تقویت زمینه های مشارکت، و همکاری دانشجویان در امور صنفی و رفاهی، حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اقدام به برگزاری انتخابات شورای صنفی برای سال تحصیلی 99-98 می نماید؛ لذا از دانشجویانی كه تمايل به ثبت نام در این انتخابات را دارند، درخواست می شود در صورت دارا بودن شرایط درج شده در اطلاعیه که در زیر می باشد، جهت تحویل مدارک (تکمیل فرم پیوستی، تصویر کارت دانشجویی و آخرین کارنامه تحصیلی) از روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه 1398 تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه به امور دانشجویی (خانم سلیمی) مراجعه نمایند.

صفحات