۱۴۰۳ چهارشنبه ۳ مرداد
Wednesday, July 24, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
اماکن ورزشی
سالن ورزشی

سالن ورزشی دانشگاه تربت حیدریه با زیر بنای 1200 متر در سال 1391 تاسیس شده است که دارای ابعاد 48×24 می باشد. این سالن چند منظوره بوده و نوع کف پوش آن pvc و سالن دارای اتاق مدیریت ، رختکن، انبار و سرویس بهداشتی بوده و سیستم گرمایش سالن گرماتاب و سیستم سرمایش آن کولر می باشد و امکان انجام ورزش های فوتسال، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و بدمینتون وجود دارد.
 
 
 
سالن بدنسازی
سالن بدنسازی دانشگاه با زیر بنای حدود 200 متر در سال 1391 تاسیس شده است که دارای دستگاههای بدنسازی شامل: جلو ران، فلای سینه، زیر بغل کششی از جلو، کراس اور، پارویی، پرس سینه، پرس بالا سینه، پرس زیر سینه، پرس پا، شنا سوئدی، ساق پا ایستاده، پارالل بارفیکس، سرشانه وزنه آزاد، فیله کمر، خرک ثابت و متحرک، تی بار خوابیده، مقر اسکوات و.... می باشد  
 
زمین دستگاه های پارکی
زمین دستگاههای پارکی در محوطه دانشگاه با مساحت 300 مترمربع در سال 1394 تاسیس شده است که دارای دستگاههای ورزشی پارکی شامل: اسکی فضایی، پرس پا، قایقی، بارفیکس، زیز بغل .چهار فرمان، گام زن چپ و راست، مسگری، پارالل، میز شطرنج، لیفت و شرشانه نشسته و .. می باشد. 

 

 
سالن ورزشی مرحوم بابک مروج تربتی
سالن ورزشی مرحوم بابک مروج تربتی توسط خیر نیک اندیش مهندس مهدی مرج تربتی در حال ساخت می باشد این سالن با زیر بنای 1575 متر در سال 1397 کلنگ زنی شد و دارای ابعاد 45×35 می باشد. این سالن چند منظوره بوده و نوع کف پوش آن ریختگی پلی یورتان و دارای اتاق مدیریت ، رختکن، انبار و سرویس بهداشتی بوده و سیستم گرمایش سالن گرماتاب و سیستم سرمایش آن کولر می باشد و امکان انجام ورزش های فوتسال، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و بدمینتون وجود دارد. این سالن در شهریور 98 به بهره برداری خواهد رسید.