۱۴۰۳ چهارشنبه ۳ مرداد
Wednesday, July 24, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
مصوبات شورای پژوهشکده در سال 1403

 صورتجلسه شورای پژوهشکده زعفران - سه شنبه 21 فروردین 1403
1 با اجرای طرح پژوهشی آقای دکتر علی نقی ضیایی با عنوان "توسعه یک مدل داده‌مبنا مبتنی بر مدل‌های اکواکراپ و هایدراس جهت پیش‌بینی عملکرد زعفران" به مبلغ 20 میلیون تومان موافقت شد. ضمنا همکاران این طرح آقایان سید محمدرضا ‏ناقدی‌فر و امیر اکبری هستند.
2 با اجرای پیشنهاده پایان نامه آقای کامران حسینی با عنوان "ارزیابی رشد، عملکرد و شاخصهای سودمندی الگوهای مختلف کشت مخلوط افزایشی ‏زعفران ‏‎(Crocus sativus L.)‎‏ با‎ ‎شنبلیله ‏Trigonella foenum-graecum L.)‎‏)‏" به مبلغ 12 میلیون تومان موافقت شد. ضمنا استاد راهنمای پایان نامه دکتر بهروز سرابی و مشاورین دکتر غلامرضا حیدری و دکتر حسن فیضی هستند.
3 منوط به کاهش هزینه ها، با ارسال پیشنهاده آقای دکتر پویا شیرازی با عنوان "پیش‌بینی عملکرد زعفران با استفاده از تکنیک‏های سنجش از دور و یادگیری ماشین" به داوری موافقت شد.
4 با توجه به درخواست خانم دکتر گل اندام شریفی جهت تصمیم گیری در خصوص گزارش دوم طرح مصوب ایشان با عنوان "شناسایی و بررسی بیان برخی میکروآران‌اهای مرتبط با تنش شوری در زعفران مزروعی ‏Crocus ‎sativus L.‎‏ "، گزارش دوم ایشان توسط شورا مورد تایید قرار گرفت و مقرر شد به اطلاع ناظر محترم برسد.
 صورتجلسه شورای پژوهشکده زعفران - سه شنبه 11 اردیبهشت 1403
 1 با اختتام طرح دکتر فاطمه سوگندی موافقت شد. ضمنا مبلغ این طرح 120.000.000 ریال است و این طرح همکار ندارد.
 2 با حمایت مالی از پایان نامه خانم مهرگان گنجی با عنوان "سنتز سبز ترکیبات نانوساختار به‎عنوان نانوکاتالیست‎‎های جدید در ذخیره ‎سازی الکتروشیمیایی انرژی" به مبلغ 40.000.000 ریال موافقت شد. ضمنا استاد راهنمای این طرح خانم دکتر اسماء خوبی است.
با حمایت مالی از پایان نامه آقای مهدی اکبری با عنوان "طراحی مواد الکترودی جدید بر پایه ترکیبات نانوساختار به ‎منظور ذخیره ‎سازی انرژی" به مبلغ 40.000.000 ریال موافقت شد. ضمنا استاد راهنمای این طرح خانم دکتر اسماء خوبی است.
 4 با اجرای طرح دکتر حسن مکاریان با عنوان "تمایز گیاه زعفران از علف های هرز مهم آن با استفاده از راهبرد مبتنی بر یادگیری عمیق و تصاویر رنگی به منظور کاربرد در مدیریت دقیق علف های هرز زعفران" به مبلغ 250.000.000 ریال موافقت شد. ضمنا همکاران این طرح دکتر ایمان ساعدی و دکتر حسین صحابی هستند.)
 5 با اجرای طرح دکتر نرگس حاتمی با عنوان "تاثیر برخی محصولات زیستی و آلی بر پارامترهای رشدی و عملکردی زعفران در شرایط آلودگی به بیماری پوسیدگی قارچی بنه" به مبلغ 500.000.000 ریال موافقت شد. ضمنا همکار این طرح خانم سیده معصومه زمانی است.
 6 با بروز رسانی عناوین چارت سازمانی پژوهشکده موافقت شد.
 7 با حمایت مالی از "هجدهمین کنگره ملی و چهارمین کنگره بین‌المللی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران" به مبلغ 70.000.000 ریال که از 20 لغایت 22 شهریور 1403 در دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد، موافقت شد.
تاریخ به روز رسانی:
1403/03/01
تعداد بازدید:
176
Powered by DorsaPortal